Sluchátka
a náhlavní
soupravy

Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:1

Headset GAME ONE byl vyvinut pro plný požitek ze zvukových efektů počítačových her. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě. Na pohyblivém raménku je instalován kvalitní noise-canceling mikrofon pro snadnou komunikaci se spoluhráči i se soupeři. Díky výběru kvalitních materiálů a otevřené konstrukci je sluchátkový headset GAME ONE vhodný pro dlouhodobé herní akce v domácím prostředí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.390 Kč
Cena bez DPH: 5.281 Kč
 

Profesionální headset GAME ZERO byl vyvinut pro maximálně zřetelný a realistický zážitek zvuku počítačových her. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě. Vynikající podání i těch nejmenších detailů napomáhá přesnému vykreslení prostorového obrazu herní scény a tím i úspěšnému průběhu hry.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.990 Kč
Cena bez DPH: 5.777 Kč
 

Profesionální headset GSP 300 byl vyvinut pro zcela novou dimenzi prožitku při počítačových hrách. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.690 Kč
Cena bez DPH: 2.223 Kč
 

Profesionální headset GSP 350 byl vyvinut pro zcela novou dimenzi prožitku při počítačových hrách. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.750 Kč
Cena bez DPH: 3.099 Kč
 

Herní zvukový zesilovač s unikátním Binaural Rendering Engine firmy Sennheiser. Poskytuje zážitky prostorového zvuku ve zcela nové dimenzi.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.990 Kč
Cena bez DPH: 4.950 Kč
 

Herní zvukový zesilovač vytvořený pro profesionální využití s unikátním Binaural Rendering Engine firmy Sennheiser. Poskytuje zážitky prostorového zvuku ve zcela nové dimenzi.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.490 Kč
Cena bez DPH: 5.364 Kč
 

Headset PC 121 je díky své konstrukci (lehký klip na ucho) ideálním zařízením pro internetovou telefonii. Je vhodný především k použití na cestách.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 744 Kč
 

Stylový a lehký stereo headset PC 131 je ideální universální zvukové zařízení snadno připojitelné k Vašemu počítači.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.290 Kč
Cena bez DPH: 1.066 Kč
 

Headset PC 21-II byl speciálně navržen pro snadné internetové telefonování ať už doma nebo v kanceláři.Jednostranný styl nošení Vám umožňuje konverzaci zatímco jste stále v kontaktu se svým okolím.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 690 Kč
Cena bez DPH: 570 Kč
 

Zvuk headsetu PC 230 je jednoduše prvotřídní, ať už klábosíte přes internet, posloucháte nové album, nebo hrajete hru. Měniče Sennheiser a pokročilý bezruchový mikrofon Vám přinesou stereo kvalitu nejvyšší třídy.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.410 Kč
Cena bez DPH: 1.165 Kč
 

Kompaktní, mimořádně lehký headset PC 3 CHAT je ideální pro vedení internetové komunikace, ať už jste doma, v práci, či na cestách.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 455 Kč
 

Stylový headset PC 31-II je perfektní pro vedení internetové komunikace, ať už jste doma, v práci, či na cestách. Kvalitní slucháka poskytují stereo zvuk ve špičkové Sennheiser kvalitě. Jde o oboustranný headset s hlavovým mostem.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 744 Kč
 

Headset PC 310 byl vyvinut pro zvuk počítačových her, filmů a hudby v perfektní kvalitě. Na pohyblivém raménku je instalován kvalitní noise-canceling mikrofon pro snadnou komunikaci se spoluhráči i se soupeři. Headset PC 310 je určen pro dlouhodobé herní akce

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.390 Kč
Cena bez DPH: 1.149 Kč
 

Headset PC 320 vám poskytne zvuk perfektní kvality, jak je u značky Sennheiser obvyklé. Díky kvalitnímu noise-cancelingovému mikrofonu můžete komunikovat se spoluhráči i se soupeři bez toho, aby Vaše komunikace byla rušena hlukem okolního prostředí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.990 Kč
Cena bez DPH: 1.645 Kč
 

Stylový headset PC 330 G4ME je perfektní pro všechny LAN party. Je navržen pro Vaše totální ponoření do hry. Nejen, že vypadá dobře, ale je také vybaven mnoha praktickými prvky. Uzavřená sluchátka Vám pomáhají soustředit se na hru.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.620 Kč
Cena bez DPH: 2.165 Kč
 

PC 373D Surround Sound Gaming - dokonalá souhra perfektního dynamické zvuku s pokročilými aplikacemi Dolby Surround a Dolby Headphone.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.690 Kč
Cena bez DPH: 5.529 Kč
 

Headset PC 7 USB s USB konektorem je navržen pro internetové telefonování celé rodiny. Jednostranný styl nošení Vám umožňuje konverzaci, zatímco jste stále v kontaktu se svým okolím. Headset je vyroben z robustních materiálů, má vylepšený mikrofon ,eliminující okolní hluk.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 830 Kč
Cena bez DPH: 686 Kč
 

S headsetem PC 8 USB můžete mluvit přes internet, poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo si užít PC hru. PC 8 USB přináší dynamický stereo zvuk, který potřebujete. Mikrofon eliminuje okolní hluk a tak Váš hlas na Skype bude vždy čistý a srozumitelný. Headset je pohodlný, s konektorem USB.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 880 Kč
Cena bez DPH: 727 Kč
 
Strana:1
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube