Sluchátka
a náhlavní
soupravy

Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:12

Uzavřená dynamická sluchátka s vynikající zvukovou kvalitou a stylovým designem. Nový model HD 569 spojuje nadčasový střídmý styl s nejnovější špičkovou technikou.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.790 Kč
Cena bez DPH: 3.959 Kč
 

HD 600 Avantgarde jsou otevřená dynamická sluchátka s vysoce kvalitním zvukem, určené pro audiofily - milovníky věrného zvuku. Pokroková konstrukce membrány odstraňuje stojaté vlnění v ozvučnici.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 9.590 Kč
Cena bez DPH: 7.926 Kč
 

Sluchátka HD 630VB se vyznačují circum-aurálními, uzavřenými celokovovými, ale lehkými aluminiovými mušlemi a mimořádně širokou frekvenční charakteristikou umožňující audiofilní poslech i nejkvalitnějších nahrávek ve vysokém rozlišení doma a na cestách.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 12.990 Kč
Cena bez DPH: 10.736 Kč
 

Audiofilní sluchátka HD 650 byla před zavedením modelu HD 800 vrcholem mezi dynamickými otevřenými sluchátky. Vycházejí z mnohokrát oceněného modelu HD 600 a díky vylepšeným materiálům dosahují ještě lepší, barevnější kvality reprodukce.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 10.990 Kč
Cena bez DPH: 9.083 Kč
 

Pokračující inovace v nabídce špičkových sluchátek firmy Sennheiser zrodila nejnovější high-end model - HD 700. Tato otevřená, dynamická sluchátka s circum-aurální konstrukcí sluchátkové mušle využívají poznatků z vývoje vlajkové lodi HD 800.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 17.660 Kč
Cena bez DPH: 14.595 Kč
 

Tato otevřená, circum-aurální dynamická stereo sluchátka zahrnují pokročilé technologie výroby sluchátkových reproduktorů fy Sennheiser.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 29.990 Kč
Cena bez DPH: 24.785 Kč
 

HD 800 S jsou otevřená, circum-aurální dynamická stereo sluchátka, zahrnují pokročilé a zcela ojedinělé technologie výroby sluchátek Sennheiser.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 43.400 Kč
Cena bez DPH: 35.868 Kč
 

Pohodlná sluchátka určená pro profesionální práci ve studiích, ideální pro míchání hudby a zvukových efektů. Díky mimořádné zvukové kvalitě vyvážené reprodukce je možné je využít i pro monitoring.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.140 Kč
Cena bez DPH: 3.421 Kč
 

Pohodlná sluchátka určená pro DJ akce, jsou ideální pro míchání hudby a zvukových efektů. Díky mimořádné zvukové kvalitě dynamické reprodukce je možné je využít i pro monitoring.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.950 Kč
Cena bez DPH: 6.570 Kč
 

Pohodlná sluchátka určená pro DJ akce, jsou ideální pro míchání hudby a zvukových efektů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.560 Kč
Cena bez DPH: 7.074 Kč
 

IE 60 jsou obdařeny dynamickým reprodukčním systémem a neodymiovými magnety. Jejich mimořádně věrný, živý zvuk s velmi širokým frekvenčním rozsahem je doveden do uživatelské dokonalosti i výrazným tlumením vnímání okolního hluku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.950 Kč
Cena bez DPH: 3.264 Kč
 

IE 80 jsou inovovaným nástupcem modelu IE 8, který byl dlouho zcela nekompromisní špičkou mezi drobnými sluchátky k přenosným přehrávačům.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.990 Kč
Cena bez DPH: 5.777 Kč
 

Audiofilní sluchátka IE 80 S jsou zvukově doladěným nástupcem modelu IE 80, který byl dlouho zcela nekompromisní špičkou mezi drobnými sluchátky k přenosným přehrávačům. Tento model je určen pro majitele špičkových přenosných přehrávačů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 9.100 Kč
Cena bez DPH: 7.521 Kč
 

Highendová sluchátka Sennheiser IE 800, v nadčasově elegantním designu, jsou z důvodu zachování jejich mimořádných akustických vlastností vyráběna v Německu. Mezi jejich přednosti patří například excelentní dynamika, audiofilní úroveň poslechu a mimořádný frekvenční rozsah, od precizní schopnosti přehrávat mimořádně nízké kmitočty až k brilantním výškám, u ear-canal sluchátek dosud nevídaný. Detailní mimořádně živá a detailní reprodukce využívající unikátní frekvenční rozsah od 5 do 46,500 Hz.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 18.500 Kč
Cena bez DPH: 15.289 Kč
 

IE 8i patří zcela jednoznačně k absolutní zvukové špičce. IE řada byla původně určena pro profesionální užití v nahrávacích studiích a pro hudebníky, vzhledem k rozvoji techniky byl tento model uzpůsoben pro vysoce kvalitní poslech.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.990 Kč
Cena bez DPH: 6.603 Kč
 

MM 400-X je headset s bezdrátovým přenosem signálu ve vysoké kvalitě pomocí amerického systému apt-X. Lze jej připojit bezdrátově či kabelem, umožňuje naplno vychutnat vynikající zvuk kvality Sennheiser z jakéhokoli zdroje vybaveného Bluetooth technologií.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.340 Kč
Cena bez DPH: 4.413 Kč
 

MM 450-X je headset s útlumem okolního hluku a velkými Hi-Fi sluchátky. Lze jej připojit bezdrátově či kabelem, umožňuje naplno vychutnat vynikající zvuk kvality Sennheiser z jakéhokoli zdroje vybaveného Bluetooth technologií.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.990 Kč
Cena bez DPH: 6.603 Kč
 

Pětihvězdičková loď mezi bezdrátovými hudebními headsety - MM 550 nabízí audiofilním cestovatelům luxusní poslech kdekoliv na světě. Užívejte si hudbu i hovory dokonce i v hlučném prostředí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 10.080 Kč
Cena bez DPH: 8.331 Kč
 

Druhá generace velmi oblíbených sluchátek MOMENTUM nabízí posluchačům lepší zvuk, větší pohodlí a praktickou skládací konstrukci. Mimořádná kvalita zvuku Sennheiser je tak uživateli dostupná v jakémkoli prostředí.Získala ocenění Nejlepší sluchátka roku 2015-2016. , VARIANTY: i - pro Apple, G - pro Android: Samsung Galaxy, Sony, LG, HTC

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.990 Kč
Cena bez DPH: 6.603 Kč
 

Sluchátka umožňující poslouchat zcela svobodně, bez připojení kabelem a bez obtěžování hmotností. BT technologie v absolutně kompaktním provedení.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.990 Kč
Cena bez DPH: 4.124 Kč
 
Strana:12
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube