Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:1

Uzavřená, circumaurální sluchátka, určená pro profesionální monitoring.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.920 Kč
Cena bez DPH: 1.587 Kč
 

Uzavřená dynamická sluchátka HD 202 poskytují výbornou kvalitu zvuku a vynikající odstínění okolního hluku. Jsou ideální variantou pro DJ a dynamickou moderní hudbu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.320 Kč
Cena bez DPH: 1.091 Kč
 

Uzavřená sluchátka HD 25 jsou profesionální sluchátka určená pro monitoring a pro kvalitní poslech hudby. Poskytují mimořádné potlačení hluku na pozadí a jsou schopna reprodukovat nahrávky s vysokým akustickým tlakem.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.800 Kč
Cena bez DPH: 3.141 Kč
 

Uzavřená sluchátka HD 25 LIGHT jsou určena pro nahrávání, monitoring a venkovní použití. Oproti HD 25 mají jednodušší hlavový most,jiné elektroakustické vlastnosti a základní výbavu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.290 Kč
Cena bez DPH: 2.719 Kč
 

Uzavřená sluchátka HD 25 PLUS jsou profesionální sluchátka pro monitoring s perfektním zvukem a rozšířenou výbavou. Poskytují vysoké potlačení hluku na pozadí a jsou schopna mimořádně vysokého akustického tlaku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.080 Kč
Cena bez DPH: 4.198 Kč
 

Uzavřená sluchátka HD 25 Basic Edition jsou profesionální sluchátka pro monitoring. Poskytují vysoké potlačení hluku na pozadí a jsou schopna mimořádně vysokého akustického tlaku.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.650 Kč
Cena bez DPH: 3.843 Kč
 

Pohodlná sluchátka na profesionální práci, zejména monitoring. Funkce aktivního omezení hlasitosti chrání váš sluch. Tato funkce je vypínatelná.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.860 Kč
Cena bez DPH: 5.669 Kč
 

HD 280 Pro jsou uzavřená, circumaurální sluchátka, určená pro profesionální monitoring. Ačkoli je jejich využití široké, potlačení externího hluku o 32 dB předurčuje tato sluchátka pro práci ve velmi hlučném prostředí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 2.840 Kč
Cena bez DPH: 2.347 Kč
 

Skládací sluchátka uzavřeného typu s mušlemi zakrývajícími celé ušní boltce (circumaural), vhodná pro profesionální monitoring. Mají výborný útlum okolního hluku (až 32 dB) a využívají systém Sennheiser Ergonomic Acoustic Refinement (E.A.R.).

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.840 Kč
Cena bez DPH: 3.174 Kč
 

Pohodlná sluchátka určená pro profesionální práci ve studiích, ideální pro míchání hudby a zvukových efektů. Díky mimořádné zvukové kvalitě vyvážené reprodukce je možné je využít i pro monitoring.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 4.140 Kč
Cena bez DPH: 3.421 Kč
 

Pohodlná sluchátka určená pro DJ akce, jsou ideální pro míchání hudby a zvukových efektů. Díky mimořádné zvukové kvalitě dynamické reprodukce je možné je využít i pro monitoring.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.950 Kč
Cena bez DPH: 6.570 Kč
 

Pohodlná sluchátka určená pro DJ akce, jsou ideální pro míchání hudby a zvukových efektů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.390 Kč
Cena bez DPH: 6.934 Kč
 
Strana:1
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube