Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:1234

Digitální předsednická jednotka ADN C1 nabízí bezkonkurenční řečovou srozumitelnost a je provedena v moderním střízlivém designu. Mikrofonní hlava, umístěná na konci husího krku, je vybavená systémem se superkardioidní směrovou charakteristikou.

 

Digitální centrální jednotka ADN CU1 dokáže řídit a napájet až 40 delegátských a předsednických jednotek (záleží na délce propojovacích kabelů). Nabízí plnohodnotné nastavení konference díky přehlednému displeji s výběrem z více komunikačních jazyků.

 

Digitální delegátská jednotka ADN C1 nabízí bezkonkurenční řečovou srozumitelnost a je provedena v moderním střízlivém designu. Mikrofonní hlava, umístěná na konci husího krku, je vybavená systémem se superkardioidní směrovou charakteristikou.

 

Anténní modul digitálního bezdrátového konferenčního zařízení ADN-W. Ve spolupráci s centrální jednotkou ADN CU1 zajišťuje provoz a obousměrnou komunikaci bezdrátových konferenčních jednotek. Pro bezproblémové spojení pracuje v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz s aktivním vyhledáváním volných frekvencí.

 

Baterie ADN-W BA Lithium-Ion je určena pro napájení bezdrátových konferenčních jednotek ADN-W C1 a ADN-W D1.

 

Základní modul ADN-W CASE BASE tvoří dno celé sestavy ADN-CASE, je na kolečkách a má prostor na drobné příslušenství.

 

Bezdrátová digitální delegátská jednotka ADN-W D1 nabízí bezkonkurenční řečovou srozumitelnost a snadnost použití.

 

Paleta mikrofonů k bezdrátovému konferenčnímu systému ADN-W.

 

e 912 S je vysoce kvalitní kondenzátorový mikrofon s polosférickou kardioidní charakteristikou. Je speciálně přizpůsobený pro snímání řeči z relativně malé vzdálenosti, zatímco předchozí typ e 912 je optimalizovaný pro snímání nástrojů a sborů.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.810 Kč
Cena bez DPH: 7.281 Kč
 

EK 1039 je kapesní přijímač systému pro překlad a průvodcování Tourguide 1039 Sennheiser. Tento přijímač byl navržen jako mechanicky odolný komponent pro nejrůznější použití, od klasického provádění, vícenásobného mobilního překladu a služeb pro nedoslýchavé...

 

Systémy pro průvodce se vždy dělily podle typu přijímačů na stetoskopické či kapesní. Nyní firma Sennheiser doplnila svůj TourGuide 2020-D systém o kapesní přijímače a tím splnila přání mnoha zákazníků, kteří oceňují jednoduchost a uživatelský komfor

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 7.330 Kč
Cena bez DPH: 6.058 Kč
 

EKI 830 je dvoukanálový širokopásmový infra přijímač.

 

Sluchátka pro Integrated Systems produkty. Další varianty těchto sluchátek jsou dostupné po zadání označení EP 01 do fulltextového vyhledávače vpravo nahoře.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 230 Kč
Cena bez DPH: 190 Kč
 

Síla pod kontrolou: ew 335 G3 pro zpěv i mluvené slovo nejen dokonale přenese Váš hlas, ale nabídne Vám i snadno dostupné programovatelné tlačítko MUTE.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 24.940 Kč
Cena bez DPH: 20.612 Kč
 

Nabíjecí kufřík EZL 2020-20L byl navržen tak aby byl velmi uživatelsky "přátelský". Slouží jednak k uložení přijímačů a vysílače a jednak k nabíjení jejich akumulátorů. Obsahuje 20 nabíjecích míst pro přijímače a dvě nabíjecí místa pro vysílač

 

Vozík GZR 2020 usnadňuje manipulaci s transportním a nabíjecím kufrem EZL 2020-20L. Vozík může být snadno spojen s nabíjecím kufrem. Délka vozíku může být nastavena ve 2 krocích (900 mm nebo 980 mm),tak že rukojeť je vysunuta na pohodlnou výšku.

 

HDE 2020-D jsou stetoskopická sluchátka integrovaná s přijímačem digitálního systému TourGuide 2020-D. Jejich nošení je velice pohodlné.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 8.830 Kč
Cena bez DPH: 7.298 Kč
 

HDI 1029 jsou vícekanálová stetoskopická sluchátka s úzkopásmovým IR přijímačem. Vynikají jednoduchou obsluhou a užitným komfortem díky lehké a ergonomické konstrukci. Provoz je zajištěn nabíjecím akumulátorem, který tak šetří životní prostředí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.510 Kč
Cena bez DPH: 4.554 Kč
 

HDI 830 jsou profesionální dvoukanálová stetoskopická sluchátka s širokopásmovým infra přijímačem. Jsou určena pro konferenční, divadelní či překladové použití stejně tak dobře jako pro kina, kostely, muzea apod.

 

Lehká a odolná instalační sluchátka.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 520 Kč
Cena bez DPH: 430 Kč
 
Strana:1234
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube