Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
 
 
UKÁZAT VÝBĚR
UPRAVIT VÝBĚR     
ŘADIT PODLE:
Strana:1

Audioport A 200 je kompenzační pomůcka, která Vám pomáhá lépe slyšet a Vašemu okolí lépe se s Vámi dorozumět. Přístroj se skládá z miniaturního, vysoce kvalitního stereofonního zesilovače a mikrofonů umístěných v blízkosti uší.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.690 Kč
Cena bez DPH: 4.948 Kč
 

Souprava SET 830 S je kompenzační pomůcka s audio výstupem a indukční smyčkou EZT 3011 a je určena pro spojení s klasickými sluchadly nebo běžnými sluchátky. Je vhodná k použití ve škole, u logopeda i pro běžnou komunikaci.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.990 Kč
Cena bez DPH: 4.950 Kč
 

Souprava SET 830 TV je bezdrátové zařízení pro přenos zvuku pomocí infračerveného světla a umožňuje poslech rozhlasového i televizního přístroje, případně jiného zdroje zvuku. Zařízení umožňuje volný pohyb po místnosti, ve které je umístěno.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.350 Kč
Cena bez DPH: 4.421 Kč
 

Souprava SET 840 S je kompenzační pomůcka s audio výstupem a indukční smyčkou EZT 3011 a je určena pro spojení s klasickými sluchadly nebo běžnými sluchátky. Je vhodná k použití ve škole, u logopeda i pro běžnou komunikaci.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.400 Kč
Cena bez DPH: 5.289 Kč
 

Souprava SET 840 TV je bezdrátové zařízení pro přenos zvuku pomocí rádiových vln a umožňuje zesílený poslech rozhlasového i televizního přístroje, případně jiného zdroje zvuku. Při poslechu umožňuje volný pohyb nejen v místnosti, ve které je umístěn.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.690 Kč
Cena bez DPH: 4.702 Kč
 

Představujeme vám nový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů - Set 860. Nejnovější přírůstek do prémiové řady audiologických přístrojů Sennheiser.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.890 Kč
Cena bez DPH: 4.868 Kč
 

Představujeme vám nový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů - Set 880. Nejnovější přírůstek do prémiové řady audiologických přístrojů Sennheiser.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.890 Kč
Cena bez DPH: 5.694 Kč
 

SET 900 je bezdrátová naslouchací infra souprava a současně mobilní zvukový zesilovač v jednom. Přístroj umožňuje uživateli poslouchat v domácím prostředí hudbu nebo TV přijímač, aniž by rušil hlasitým poslechem své okolí.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 6.990 Kč
Cena bez DPH: 5.777 Kč
 
Strana:1
 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube