Pro ty kteří ze sebe vydávají vše

 

Dá to velkou práci, dostat se před publikum. Neústupnost, vůle, talent, hudební cítění - ano, to vše je pravda, ale v neposlední řadě i spolehlivé technické vybavení. To musí být váš silný partner, se kterým můžete vždy počítat.

To je důvod, proč byl vyvíjen systém evolution wireless G3. Přináší svěží a čistý zvuk hudebníkům, zpěvákům, reportérům. Vysílače i přijímače v odolném kovovém provedení přežijí jakékoliv turné. Díky automatickému nastavení frekvencí, infračervené synchronizaci, rozšířenému VF pásmo i režimu kontroly pokrytí VF pole je nastavení systému před vystoupením hračkou.

 

 

 

ew 100 G3ew 100 G3

Luxus, který si můžete dovolit

Díky dostupné ceně si můžete dovolit bezdrátový systém se všemi profesionálním funkcemi. Pro ty, kdo chtějí odhodit dráty, ale nikoliv kvalitu. A pro kameramany v nabídce s miniaturním přijímačem v ENG provedení.

PODÍVEJTE SE NA ew 100 G3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ew 100 G3-1G8ew 100 G3-1G8

Najděte prostor a využijte ho

Na první pohled dvojče ew 100 G3, které ale vysílá na frekvenci 1800 MHz. Díky této vlastnosti ho můžete bez problémů použít ve většině zemí Evropy bez obav před rušením i regulačním omezením.

PODÍVEJTE SE NA ew 100-1G8 G3

 

 

 

 

 

 

 

ew 300 G3

ew 300 G3

Zušlechtěný recept

Stejně odolný jako ew 100 G3, ale s vlastnostmi vhodnými pro vícekanálové použití při prezentacích, kdy mimo jiné oceníte i tlačítko MUTE nebo možnosti počítačové správy systému.

PODÍVEJTE SE NA ew 300 G3

 

 

 

 

 

 

ew 500 G3

 

ew 500 G3

Dotek dokonalosti

Technologie z vyšších sfér, která vás podporuje v tom, v čem jste nejlepší. Díky vlastnostem mikrofonních hlav z nejvyšší série 900 bude váš hlas vždy dokonalý.

PODÍVEJTE  SE  NA  ew 500 G3

 

 

 

 

 


 

ew 300 IEM G3

ew 300 IEM G3

Zapněte a hrajte!

Světově nejprodávanější bezdrátový odposlech, ew 300 IEM, nabízí ve své 3. generaci mnoho nových funkcí, jako např. adaptivně diverzitní příjem, nastavitelný HiBoost a limitér nebo vestavěný ekvalizér.

PODÍVEJTE SE NA ew 300 IEM G3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše potřeby. Vaše vlastnosti.

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube