Informace o provozu

16. 03. 2020
 Vážení zákazníci,
naše společnost je v běžném provozu i za nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR. Abychom chránili zdraví vaše i naše, učinili jsme následující opatření: osobní návštěvy jak za účelem konzultací a nákupu zboží, tak pro předání zboží do opravy a jeho vyzvednutí jsou možné pouze v nezbytných případech, a to po předchozí dohodě. Jsme vám plně k dispozici na telefonu a e-mailu. Zboží do opravy prosím zasílejte poštou nebo dopravcem, výhradně na adresu naší kanceláře Bohuslava Martinů 7, 140 00 Praha 4. Zboží objednané v e-shopu nelze vyzvednout osobně ani v Zásilkovně, možné je pouze zaslání poštou nebo dopravcem.
Přejeme vám pevné zdraví.
 
 Ve spolupráci se Sennheiser SoundAcademy zahájil Neumann webová školení o základech mikrofonní technologie. V současné době nucené práce z domova tak máte možnost se naučit spoustu věcí, které použijete pro svoji práci nebo na vysvětlení problematiky Vašim zákazníkům. Více ..
 
 Sennheiser SoundAcademy nabízí semináře a produktová školení pro širokou veřejnost. Nabízená školení jsou zdarma a pokrývají spektrum od bezdrátových mikrofonů přes zvuk pro kamery až po speciální konferenční mikrofony. Více ..
 
 Na výstavě ISE 2020 v Amsterodamu byla ohlášena spolupráce firem Sennheiser a Bose Professional při řešení ozvučení jednacích a konferenčních místností. Výsledkem je komplet zahrnující stropní mikrofon Sennheiser TCC2 s automatickým sledováním řečníka, konferenční procesor Bose ControlSpace EX-440C s echocancellingem, stropní reproduktor a zesilovač PowerSpace P2600A. Výhodou je instalace mikrofonu a reproduktoru do stropu, čímž zůstává vzhled konferenční místnosti čistý a nerušený, přičemž poskytuje brilantní audio pokrytí.
Zasedací pořádek řečníka i posluchačů se může měnit, přednášející se dokonce může volně pohybovat, předávat slovo ostatním a stále bude „sledován“ mikrofonem. Sestava je optimalizována pro komunikaci se vzdáleným diskutujícím, kterému nabízí maximální kvalitu a řečovou srozumitelnost. Více o stropním mikrofonu  zde.
Celá zpráva (eng). Více ..
 
 Umělecký institut v Liverpoolu (The Liverpool Institute for Performing Arts - LIPA) vybavil svoje nová zvuková studia monitory Neumann. Jako nejvhodnější byly vybrány kombinace KH 120, KH 310 a KH 420. Více ..
 
 V pátek 16. ledna začíná veletrh NAMM, jedna z největších událostí pro všechny hudebníky na světě. Pokud se do kalifornského Anaheimu vydáte, nezapomeňte se zastavit na stánku číslo 14108, kde Sennheiser a Neumann vystaví poslední novinky. Více ..
 
 Výrazná inovace v ozvučování osobních aut je za dveřmi. Poměrně nezvyklé propojení firem Sennheiser a Continental vyprodukovalo ozvučovací systém Continental PP Ac2ated Sound, který znamená až 90% úsporu hmotnosti a prostoru audio výbavy vozidla. Umožňuje to překvapivá schopnost dílů, které v autě stejně musíte mít. Více ..
 

 
 
 
PŘIHLÁŠENÍ: login:
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube