• Galerie
  MOMENTUM 4 Wireless MOMENTUM 4 Wireless blackMOMENTUM 4 Wireless whiteMOMENTUM 4 Wireless denimMOMENTUM 4 Wireless graphiteMOMENTUM 4 Wireless blackMOMENTUM 4 Wireless whiteMOMENTUM 4 Wireless denimMOMENTUM 4 Wireless graphiteMOMENTUM 4 Wireless blackMOMENTUM 4 Wireless denimMOMENTUM 4 Wireless whiteMOMENTUM 4 Wireless graphiteMOMENTUM 4 Wireless blackMOMENTUM 4 Wireless white MOMENTUM 4 Wireless denimMOMENTUM 4 Wireless graphiteMOMENTUM 4 Wireless blackMOMENTUM 4 Wireless whiteMOMENTUM 4 Wireless denimMOMENTUM 4 Wireless graphiteMOMENTUM 4 Wireless blackMOMENTUM 4 Wireless denimMOMENTUM 4 Wireless whiteMOMENTUM 4 Wireless graphiteMOMENTUM 4 Wireless denimMOMENTUM 4 Wireless graphiteMOMENTUM 4 Wireless blackMOMENTUM 4 Wireless white
 • Cena |

  Doporučená prodejní cena včetně DPH:8 890 Kč

  Cena bez DPH:7 347 Kč

e-shop
 
 

O výrobku

Model náhlavních circum-aurálních bezdrátových sluchátek Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless navazuje na výborný, velmi úspěšný model MOMENTUM Wireless 3. Základní vývojová vylepšení jsou jak v propracovanějším high-endovém zvuku, výrazně delším provozu na jedno nabití, vstřícnějším a účinnějším systému potlačení okolního hluku a pochopitelně i v příjemnějším pocitu z nošení.

 

Výrazného pokroku v kvalitě zvuku je docíleno zejména špičkovým, audiofilně vyladěným reproduktorem s  membránou o průměru 42 mm a využitím pokročilejších kodeků přenosu Bluetooth signálu tj. zvuku. V doposud užívané dvojici kvalitních amerických kodeků aptX a aptX LL byl druhý jmenovaný zaměněn za aptX Adaptive. Základní kodeky SBC a AAC jsou pochopitelně zachovány a jsou sluchátky voleny, v případě potřeby, zcela automaticky. Reproduktor využívá poznatků z konstrukce těch nejkvalitnějších audiofilních sluchátek značky Sennheiser a spolu s konstrukcí uzavřené mušle sluchátek je schopen poskytnout nejkvalitnější zvuk ve své třídě tj. v oblasti přenosných bezdrátových Bluetooth (5.2) sluchátek a připravit tak milovníkům zvuku možnost dokonalého poslechu kdekoli.  

 

Druhým zmíněným výrazným pokrokem je zcela bezprecedentní a ojedinělé prodloužení doby provozu na 60 hodin provozu na jedno nabití a to se zapnutým potlačováním okolního hluku. To sice v pravém slova smyslu stále neumožňuje na jedno nabití obletět s příjemnou hudbou celou zeměkouli (dostupný údaj doby obletu je 94 hodin), ale i tak mimořádně dlouhou dobu můžete strávit s příjemným poslechem audiofilního zvuku. Navíc v tichu vytvořeném automaticky se přizpůsobujícím hybridním potlačováním vnímání okolního hluku. Systém je schopen aktivně reagovat na změny hluku dle jejich zdroje a úspěšněji tak eliminovat rozličnější hluky. Výrazně je urychlena rychlost nabíjení, za pět minut získáte možnost poslouchat až 4 hodiny a po deseti minutách nabíjení dokonce až šest hodin. K nabíjení je možné využít libovolný USB-A výstup a kabel USB-A - USB-C dostanete v setu. Sluchátka samozřejmě automaticky reagují na sejmutí zastavením přehrávání a po opětovném nasazení je poslech obnoven a tak posluchač nepřijde ani o notu svých oblíbených nahrávek. Pokud sluchátka odložíte na dobu delší než 15 minut, jsou automaticky vypnuta a je tak ušetřena energie akumulátoru. Čas poslechu se takto dramaticky prodloužil a to bez nárůstu hmotnosti sluchátek neboť nová sluchátka jsou dokonce lehčí než původní.    

 

Potlačení okolního zvuku je schopno automaticky reagovat na úroveň rušivých zvuků v okolí a navíc se i dokonale přizpůsobovat jejím kmitočtovým změnám.Tento Hybrid Adaptive Active Noise Cancellation dokonale rozpoznává kmitočty z okolí a eliminuje je přesnou volbou kmitočtů v opačné fázi. Velmi propracovaná je automatická reakce na změnu prostředí a tedy i odlišnosti okolních zvuků a ruchů. Při telefonování slyšíte i svůj hlas velmi zřetelně a bez zkreslení. Navíc sluchátka jsou schopna automaticky eliminovat i vliv větru a nebudete vnímat rušivé zvuky a případné rušení reprodukce.

 

Konstrukce sluchátek je zjednodušena, sluchátka je možné skládat na plocho a ukládat do pouzdra dodaného v setu. Lehce otočným uchycením sluchátkových mušlí na temenním mostu bylo docíleno přesnějšího usazení sluchátek na uších a hlavě, celkově tedy komfortnějšího vnímání sluchátek posluchačem.Rozměrné sluchátkové mušle jsou okolo ucha uzavřeny bohatě polstrovanými náušníky s kvalitním příjemným a odolným povrchem. Samozřejmostí je možnost snadné výměny za nové.

 

Oblíbená možnost vlastní úpravy zvuku a přizpůsobení poslechu ekvalizací je nejen zachována ale volně stažitelná aplikace je dovedena k vyššímu stupni příjemných možností pro kvalitnější poslech. Ideální je také skutečnost, že dedikovanou aplikaci získáte pomocí naskenování QR kódu na obalu sluchátek, není nutno nic hledat a vybírat. Ekvalizaci, ANC nebo Transparency mode je možno nastavit a uložit pro několik samostatných zón, tyto odlišnosti se samostatně navolí dle vašeho pohybu mezi domovem, prací a dalšími lokalitami. Systém umožňuje přesnou personalizaci zvuku sluchátek. Snadná je i komunikace s hlasovými asistentkami.

 

Tato circum-aurální sluchátka Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless přinášejí posluchačům audiofilně dokonalý zvuk Sennheiser, ale zejména nejnovější technologie kodeků zaručující Low Latency přenos kvalitních nahrávek s širokou frekvenční charakteristikou. Reprodukce je, díky novým technologiím, na studiové úrovni kvality, Sennheiser zaručuje přehrávání kmitočtů od 6 do 22.000 Hz. Díky svým reprodukčním kvalitám, integrovanému systému Hybrid Adaptive Active Noise Cancellation a možnosti telefonovat via spárovaný mobil, jsou tato sluchátka ideální nejen pro volný čas a cestování i hlučnějšími dopravními prostředky, ale i k profesionální práci, vyžadující soustředění a dokonale přesný zvuk a srozumitelnost. Mimořádná kvalita zvuku Sennheiser je tak uživateli dostupná v jakémkoli prostředí a mnohem pohodlněji – bez kabelu. MOMENTUM 4 WIRELESS jsou vytvořena jak pro náročný provoz na cestách či procházkách, tak i pro audiofilní užívání si hudby v domácích podmínkách. Nejen na cestách potěší zjednodušený, nadčasový, mimořádně elegantní design a velmi jednoduchá, intuitivní obsluha reagující na dotyk. Rozměrnější, polstrované, uzavřené mušle zaručují maximální pohodlí jak v létě, tak za chladného počasí. Díky pokročilé elektronice vám tato sluchátka kdekoli vytvoří tichý kout pro poslech hudby, filmů nebo i odpočinek. Pracovní prostředí typu open space se stane místem pohody stejně jako letadlo nebo autobus. Funkce Transparent vám umožní rychle reagovat na otázky leteckého personálu bez potřeby snímat sluchátka.

 

Vlastnosti

 • Referenční třída sluchátek pro bezdrátový audiofilní poslech v interiéru i exteriéru
 • Pro iOS i Android
 • Uzavřená, circum-aurální dynamická stereo sluchátka
 • Inovativní konstrukce reproduktorů s membránou Ø 42 mm
 • V konstrukci reproduktorů jsou využity silné magnety pro rychlejší reakce membrány
 • Současné připojení ke dvěma komponentům
 • Bezdrátový Bluetooth 5.2 přenos s využitím kodeku SBC, AAC, aptX, aptX adaptive, Low-latency audio
 • Provoz až 60 hodin na jedno nabití
 • Mimořádně rychlé nabíjení
 • Poslechový komfort
 • Skládací konstrukce pro snadné ukládání do plochého přiloženého elegantního pouzdra
 • Přirozený poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole
 • High-tech hlavovový most s vnitřním polstrováním
 • Smart Control aplikace

 

Obsah balení

 • Sluchátka MOMENTUM 4 Wireless
 • Pevné ploché pouzdro
 • USB-C nabíjecí kabel
 • Audio kabel 3,5 mm jack/ 2,5 mm jack
 • Adaptér do letadla
 • Návod

 

 

Technické údaje

Sluchátka
Harmonické zkreslení (THD): < 0,3 % (1 kHz/100 dB SPL)
Hmotnost: 293 g
Akustický tlak: 106 dB SPL
Frekvenční rozsah: 6 - 22 000 Hz
Jmenovitá impedance: aktivní: 470 Ohm, pasivní: 60 Ohm
Konstrukce: dynamická
Verze Bluetooth: 5.2
Podporované kodeky: SBC, aptX™, aptX Adaptive™, AAC
Podporované profily: A2DP, AVRCP, HFP
Velikost měniče: 42 mm
Čas nabíjení: 2 hod. pro plné nabítí / 5 min. pro 4 hod.poslechu
Provozní doba (baterie): na jedno nabití až 60 hodin při zapnutém ANC a Bluetooth
Mikrofon
Frekvenční rozsah: 50 Hz - 10 000 Hz
Mikrofonní systém: MEMS

Příslušenství

   

  Náhradní díly

  • ZQ 700210

   ZQ 700210

   Černé koženkové náušníky (pár) pro sluchátka MOMENTUM 4 Wireless
    
  • ZQ 700211

   ZQ 700211

   Béžové koženkové náušníky (pár) pro sluchátka MOMENTUM 4 Wireless
    
   

  Související produkty

    

   Varianty

   • MOMENTUM 4 Wireless black

    MOMENTUM 4 Wireless black

    MOMENTUM 4 Wireless černá

    Číslo produktu: 509266
    Cena varianty včetně DPH: 8 890 Kč
     
   • MOMENTUM 4 wireless white

    MOMENTUM 4 wireless white

    MOMENTUM 4 Wireless bílá

    Číslo produktu: 509267
    Cena varianty včetně DPH: 8 890 Kč
     
   • MOMENTUM 4 Wireless graphite

    MOMENTUM 4 Wireless graphite

    MOMENTUM 4 Wireless grafit

    Číslo produktu: 700383
    Cena varianty včetně DPH: 8 890 Kč
     
   • MOMENTUM 4 Wireless denim

    MOMENTUM 4 Wireless denim

    MOMENTUM 4 Wireless denim

    Číslo produktu: 700386
    Cena varianty včetně DPH: 9 890 Kč
     
    

   Seznam prodejců

   NázevTelefonAdresaE-mailWebové stránky
   Panter s.r.o.241 040 940Panter s.r.o.
   Bohuslava Martinů 944/7
   140 00 Praha 4
   panter@panter-praha.czstránky obchodu

    

    
    
    
    
   PŘIHLÁŠENÍ: login:
   Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube